Солнечные новые технологии
(050) 358 37 64

Новости

Солнечная система – это единственная в своем роде система, которая окупается и может приносить прибыль, давая практически бесплатное тепло в дальнейшем.

Об окупаемости газовых, электрических или других источников тепла говорить нет смысла.

Деньги, затраченные на энергоносители этих источников тепла никогда назад Вам не вернутся,  выдав требуемое количество тепла, они уходят в воздух, засоряя атмосферу вредными выбросами.

Даже самые современные источники тепла могут лишь уменьшить Ваши затраты на энергоносители но никогда не смогут дать их бесплатно. На сегодняшний день практически  бесплатное тепло сможет дать только солнце.

И не нужно забывать об экологическом факторе :  свести до минимума выбросы вредных веществ в атмосферу, сохранить природу для наших детей и внуков – это тоже важная задача, которая стоит перед всеми нами.

Установка солнечных систем в момент строительства объекта значительно снижает затраты на их установку. 

 

 

Чи є на Україні достатня кількість сонця?
 В українських кліматичних умовах дохід енергії з 1 м кв. колектора становить мін. 1070 кВт год. /м кв. Сонячна система може забезпечити Вас гарячою водою на протязі 280 днів за рік.
 
Навіщо ставити систему підігріву води на сонячних колекторах, якщо у мене вже є новий газовий котел, бойлерна?
 Демонтувати інсуючу систему чи проводити перепланування приміщення для встановлення системи гарячого водопостачання на сонячних колекторах немає сенсу. Влітку Ви зможете обійтись лише сонячними колекторами, а взимку обидві системи будуть органічно доповнювати одна одну.
 
Яку економію може принести мені система сонячного підігріву води на основі сонячних колекторів?
 Наведемо приклад. Припустимо, що в середньому на підігрів води у невеликому пансіонаті на 60 персон за рахунок газу витрачається 20 000 гривень на рік. Наші системи для підігріву води можуть зекономити 60-75% витрат в рік:
 20.000 гр. *0,6 = 12.000 гр.- ваша економія.
 20.000 гр. - 12.000 гр. = 8.000 гр.- ваші витрати.
 Ми допоможемо Вам зекономити максимально.
 
Як використовувати сонячні колектори для підігріву води в басейні?
 Для того, щоб підтримати температуру в басейні 23-24 градуси с червня до вересня, слід встановити 0,9-1 м. кв. колектора на 1 м кв. басейну. Для басейнів у приміщенні або з накриттям достатньо  0,4-0,6 м. кв. на 1 м кв. басейна.
 
Як за допомогою сонячних колекторів можна опалювати приміщення?
 Система підтримки опалення на сонячних колекторах найефективніше працює весною та осінню. В середньому потрібно встановити 1 м кв. колектора на 10 м кв. опалювальної площі при висоті стелі 3 м. Але потрібно сказати, що такі системи ефективно будуть працювати лише в добре утеплених домах і в низькотемпературному режимі опалення ( поли з водяним підігрівом, які використовують температуру теплоносія до 40 градусів, низькотемпературні радіатори)
 
Вам не здається, що ціна на систему сонячного підігріву води занадто висока?
 Звичайно, система перетворення сонячної енергії вимагає певних витрат, але, вклавши гроші в якісне і сучасне обладнання 1 раз, Ви економите на майбутніх витратах! Оптимально підібране солярне устаткування дозволяє зменшити річний розхід традиційної енергії, яка потрібна для підігріву води, на 60%-75%. Правильно встановлені системи зазвичай покривають на 95% потребу в теплі у період з квітня по вересень.
 
Яка ціна одного колектора?
 Один колектор площею 2,6 кв.м  коштує від 750 до 1300 долл.США. Але один колектор без основного обладнання та комплектуючих не підігріє води. Наші спеціалісти проводять розрахунок вартості системи виходячи з цілі її встановлення. Наприклад, для підігріву води сім"ї з 4 чоловік (з розрахунку розходу води за добу - 50 літрів на одну людину) система (1 колектор, бойлер на 200л, розширювальний бачок, система управління) обійдеться в 3100 долл.США. Для підігріву води в басейні необхідно знати об"єм басейну, метраж, в який час Вам необхідна комфортна температура води. Для підрахунку вартості системи опалення враховується площа будинку, матеріал стін, вікон та дверей, яке опалення використовується в даний час, яка потужність необхідна. Монтаж залежно від складності проекту складатиме від 15% до 20%   вартості проекту.  Термін служби колекторів – 15-20 років. Сервісне обслуговування на колектор - 5 років  та післягарантійний супровід. 
 
Наскільки міцний сонячний колектор? Чи не можуть вакуумні труби розбитися від граду або лопнути від морозу?
 Колектор витримує дощ, град (до 25 мм) та мороз.  Гліколь, що протікає в колекторі, витримує температуру до мінус 40оС.
Вихід нашої держави на міжнародний ринок альтернативної енергетики закономірний. Адже за кліматичними умовами Україна має рівні можливості з багатьма європейськими державами. Кількість сонячної енергії у нас складає 1000-1350 кВт*год./кв.м.

       
 

         Стандартная комплектация солнечной системы: 1 солнечный коллектор на 20 вакуумных труб, бойлер-накопитель на 200 л с двумя теплообменниками (держит температуру в течении 72 часов),  станция управления с насосной группой и миниконтроллером. В данной установке второй теплообменник в бойлере используется на пол с подогревом (площадь пола 10 кв.м. Система работает в районе Вышгорода в течении 2-х лет. Средняя температура нагрева воды 60-65 градусов.

                          Наш стенд на выставке Аква-Терм Киев 2009

                     

               

         Виставка  "Акватерм-2009"

 

               Наш стенд на выставке Аква-Терм Киев 2010

       С 12 мая по 15 мая 2010 года, в г. Киеве  проходила 12-я  ежегодная международная выставка «Аква-Терм Киев».

      

    

 

 

Україна не потягне енергію сонця та вітру

Україна не потягне енергію сонця та вітру

Мирний атом ще багато років залишатиметься головним постачальником енергії суспільству так само, як нафта чи газ.

Україна надто повільно торує шлях до природних джерел енергії – вітру та сонця.

Поки звичайний українець думає про тарифи, державні мужі розробляють енергетичну стратегію. Попередній проект передбачав, що до 2030 року альтернативні джерела забезпечуватимуть 20 % енергетичних потреб українців. В оновленому варіанті йдеться лише про 6%. Натомість, найбільше енергії мають отримати з атомних та теплоелектростанцій.

«Завдання цієї стратегії - максимально задовольнити наш український попит, як на первинні енергоресурси, так і на електроенергію», - каже керівник департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу МінАПК України Микита Константинов.

Розробники стратегії кивають на гаманці українців: мовляв, високі тарифи за природну енергію люди не потягнуть. Водночас тарифи за комуналку безперестанку ростуть, а нафта й газ лише дорожчають.

На модернізацію майже всього катастрофічно зношеного паливно-енергетичного комплексу потрібні будуть сотні мільярдів гривень. А отже, великих грошей потребує як традиційна, так і альтернативна енергетика. Та експерти роблять вищу ставку на природу.

«Тарифи на сонце, на вітер знижуються в усьому світі. І у нас уже зараз є ресурси для зниження. Ціна електроенергії для малої енергетики нижча, ніж для ТЕЦ уже зараз. Для малої гідроенергетики з мережами - великі затрати. Але те, що ми зробимо – навіки», - пояснює президент Всеукраїнської громадської організації «Енергетична асоціація України» Василь Котко. 

Порівняний з ТЕЦівським і тариф вітру. А от найдорожчим залишається все ж сонце. Кіловат його електрики коштує 5-6 тисяч доларів. І для жодного будинку цього не вистачить.

А от нагріти воду чи будинок від світила значно дешевше. Один колектор на 15 вакуумних трубок за день нагріває 150 літрів води до 60 градусів. І коштує в середньому 700 доларів.

«В Україні не виробляється майже така продукція. Вона завозиться з-за кодону. Державі просто потрібно дати людям можливість по більш гуманним цінам її завозити, і тоді й ціни інші будуть на ці колектори», - вважає директор фірми з продажу технологій відновлювальної енергетики Валерій Червінський.

«У нас порядку 200 метрів теплої підлоги на першому поверсі. І всю зиму практично 25-30 градусів у денний час», - розповідає киянин Андрій Залізнюк.

Вкладені гроші такий величезний будинок окупляться вже за 8 років. Однак поки в Україні лише ентузіасти наважуються платити за майбутнє.

//ICTV

 

Автор: Юлія Мендель

 

 

Pellets Fuzzy Logic 2     Pellets 100     Compact Bio     Mini Bio     Maxi Bio     Platinium Bio 1     Platinium Bio 2     Warmet 200 Ceramik

Солнечные гелиосистемы     Инфракрасное водяное отопление     Циркуляционные насосы